KG projekty konferencyjneNapisz do nas. Event i konferencja z KG.

Nasza firma wie, że połową sukcesu są dobrzy w swoim fachu, zaufani współpracownicy. Ich profesjonalne podejście, zaangażowanie w pracę oraz dążenie do doskonałości daje nam pewność profesjonalnie wykonanej usługi. Na stałe współpracujemy z hotelami z terenu Warszawy. Są to również obiekty położone w innych, atrakcyjnych miejscach w Polsce. Zapewniamy zróżnicowany standard, począwszy od hoteli dwu, a skończywszy na pięciogwiazdkowych.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do innych obiektów posiadających w swojej ofercie sale konferencyjne, bazę noclegową i gastronomiczną. Mogą one również służyć jako miejsca, w których zorganizujemy nasze imprezy integracyjne, korzystamy z nich przy okazji organizacji wesel, chrzcin, komunii czy innych uroczystości rodzinnych lub firmowych.

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami sprzętu technicznego, proponujemy wypożyczanie rzutników multimedialnych, wypożyczanie nagłośnienia, sprzętu komputerowego oraz wszystkiego co potrzebne Państwu podczas organizowanych przez nas wydarzeń.
Dla tych Państwa, którzy chcą spotkać się ze wspaniałym światem znajdującym się pod powierzchnią wody organizujemy kursy i wyjazdy nurkowe.

Zapraszamy serdecznie.

KG konferencje, eventystrona główna